RNC50J1600DSRE5
MFR.Part #
RNC50J1600DSRE5
JLCPCB Part #
C3535064
Description
-65℃~+175℃ 100mW 160Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors