MKP1841422405M
MFR.Part #
MKP1841422405M
JLCPCB Part #
C3804120
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 220V、400V 220nF ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS