MKP1841222205M
MFR.Part #
MKP1841222205M
JLCPCB Part #
C3781674
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 2.2nF 700V、2kV ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS