FKP1T001504B00JSSD
MFR.Part #
FKP1T001504B00JSSD
JLCPCB Part #
C7276727
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 150pF 650V、1.6kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS