MKP1840433405M
MFR.Part #
MKP1840433405M
JLCPCB Part #
C3809824
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 220V、400V 330nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS