MAL209514681E3
MFR.Part #
MAL209514681E3
JLCPCB Part #
C1613892
Package
Plugin,D35xL70mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 161mΩ@100Hz 22.5mm 35mm 4.1A@100Hz 420V 680uF 70mm ±20% 插件,D35xL70mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS