MKP1839610161
MFR.Part #
MKP1839610161
JLCPCB Part #
C3794633
Package
Plugin,D22xL41.5mm
Description
-55℃~+100℃ 100V、160V 10uF ±1% 插件,D22xL41.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS