MKP1839610164
MFR.Part #
MKP1839610164
JLCPCB Part #
C3798816
Package
Plugin,D22xL41.5mm
Description
-55℃~+100℃ 100V、160V 10uF ±5% 插件,D22xL41.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS