MKP1839482084HQ
MFR.Part #
MKP1839482084HQ
JLCPCB Part #
C3784048
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-55℃~+110℃ 400V、850V 820nF ±5% 插件,D18xL31.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS