MKP1839468161
MFR.Part #
MKP1839468161
JLCPCB Part #
C3804046
Package
Plugin,D8.5xL26.5mm
Description
-55℃~+100℃ 100V、160V 680nF ±1% 插件,D8.5xL26.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS