MKP1839368161
MFR.Part #
MKP1839368161
JLCPCB Part #
C3796235
Package
Plugin,D6xL11mm
Description
-55℃~+100℃ 100V、160V 68nF ±1% 插件,D6xL11mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS