MKP1839415631
MFR.Part #
MKP1839415631
JLCPCB Part #
C3808520
Package
Plugin,D10.5xL26.5mm
Description
-55℃~+100℃ 150nF 250V、630V ±1% 插件,D10.5xL26.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS