BFC233660473
MFR.Part #
BFC233660473
JLCPCB Part #
C3298872
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 300V 47nF Y2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS