MKP1839410631
MFR.Part #
MKP1839410631
JLCPCB Part #
C3785677
Package
Plugin,D8.5xL26.5mm
Description
-55℃~+100℃ 100nF 250V、630V ±1% 插件,D8.5xL26.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS