MKP1839510631
MFR.Part #
MKP1839510631
JLCPCB Part #
C3796839
Package
Plugin,D18xL41.5mm
Description
-55℃~+100℃ 1uF 250V、630V ±1% 插件,D18xL41.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS