MKP1839410251
MFR.Part #
MKP1839410251
JLCPCB Part #
C3783159
Package
Plugin,D7.5xL14mm
Description
-55℃~+100℃ 100nF 160V、250V ±1% 插件,D7.5xL14mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS