MKP1839322631
MFR.Part #
MKP1839322631
JLCPCB Part #
C3801214
Package
Plugin,D7.5xL14mm
Description
-55℃~+100℃ 22nF 250V、630V ±1% 插件,D7.5xL14mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS