V30100C-M3/4W
MFR.Part #
V30100C-M3/4W
JLCPCB Part #
C3758210
Package
TO-220-3
Description
1 Pair Common Cathode 100V 15A 500uA@100V 800mV@15A TO-220-3 Schottky Diodes ROHS