ERC5515K000DKEA500
MFR.Part #
ERC5515K000DKEA500
JLCPCB Part #
C3408150
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS