MKP1839322401
MFR.Part #
MKP1839322401
JLCPCB Part #
C3783377
Package
Plugin,D6.5xL14mm
Description
-55℃~+100℃ 220V、400V 22nF ±1% 插件,D6.5xL14mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS