MKP1839410164
MFR.Part #
MKP1839410164
JLCPCB Part #
C3009432
Package
Plugin,D6.5xL14mm
Description
-55℃~+100℃ 100V、160V 100nF ±5% 插件,D6.5xL14mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS