MKP1839410163
MFR.Part #
MKP1839410163
JLCPCB Part #
C6592039
Package
Plugin,D6.5xL14mm
Description
-55℃~+100℃ 100V、160V 100nF ±2.5% 插件,D6.5xL14mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS