MKP1839268631
MFR.Part #
MKP1839268631
JLCPCB Part #
C3810524
Package
Plugin,D5.5xL11mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、630V 6.8nF ±1% 插件,D5.5xL11mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS