MKP1839368631
MFR.Part #
MKP1839368631
JLCPCB Part #
C3799625
Package
Plugin,D9xL19mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、630V 68nF ±1% 插件,D9xL19mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS