RN70C3921FRSL
MFR.Part #
RN70C3921FRSL
JLCPCB Part #
C3496958
Description
-65℃~+175℃ 3.92kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors