MKP1839147631
MFR.Part #
MKP1839147631
JLCPCB Part #
C6592022
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、630V 470pF ±1% 插件,D5xL11mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS