MKP1839139633
MFR.Part #
MKP1839139633
JLCPCB Part #
C3807838
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、630V 390pF ±2.5% 插件,D5xL11mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS