MKP1839139632
MFR.Part #
MKP1839139632
JLCPCB Part #
C3802136
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、630V 390pF ±2% 插件,D5xL11mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS