Y006211K4000B0L
MFR.Part #
Y006211K4000B0L
JLCPCB Part #
C1471974
Description
-55℃~+125℃ 11.4kΩ 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors