MKP1837410164
MFR.Part #
MKP1837410164
JLCPCB Part #
C3805050
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 100V、160V 100nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS