MKP1837410165
MFR.Part #
MKP1837410165
JLCPCB Part #
C3806529
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 100V、160V 100nF ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS