BFC238032393
MFR.Part #
BFC238032393
JLCPCB Part #
C3811203
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 100V、160V 39nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS