MDY7K8700Q
MFR.Part #
MDY7K8700Q
JLCPCB Part #
C1485591
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.87kΩ ±0.02% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS