MDY350R00T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MDY350R00T
JLCPCB Part #
C1497390
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 125mW 350Ω ±0.01% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS