MAY250R00T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAY250R00T
JLCPCB Part #
C1488700
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 250Ω 300mW ±0.01% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS