TNPU12065K36AZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU12065K36AZEN00
JLCPCB Part #
C4082579
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 250mW 5.36kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS