MCY8K2500B
MFR.Part #
MCY8K2500B
JLCPCB Part #
C1483907
Description
-65℃~+175℃ 300mW 8.25kΩ ±0.1% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS