Y000783K0000B0L
MFR.Part #
Y000783K0000B0L
JLCPCB Part #
C1494108
Description
-55℃~+125℃ 600mW 83kΩ Metal foil resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS