MCY5K2500T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MCY5K2500T
JLCPCB Part #
C1486993
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 300mW 5.25kΩ ±0.01% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS