MCY25K000T
MFR.Part #
MCY25K000T
JLCPCB Part #
C1488176
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 25kΩ 300mW ±0.01% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS