CWR26HK106JCFB\HR
MFR.Part #
CWR26HK106JCFB\HR
JLCPCB Part #
C5585600
Package
2214
Description
-55℃~+125℃ 10uF 15V 667mΩ ±5% 2214 Tantalum Capacitors ROHS