ROX05SJ24R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ROX05SJ24R
JLCPCB Part #
C3370394
Package
Plugin
Description
-55℃~+130℃ 24Ω 500mW Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS