MCX2K0480T
MFR.Part #
MCX2K0480T
JLCPCB Part #
C1489237
Description
-65℃~+175℃ 2.048kΩ 300mW ±0.01% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS