Y5077100K000V0L
MFR.Part #
Y5077100K000V0L
JLCPCB Part #
C1493306
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors