MCX1K0240T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MCX1K0240T
JLCPCB Part #
C1489229
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 1.024kΩ 300mW ±0.01% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS