H81K07DCA
MFR.Part #
H81K07DCA
JLCPCB Part #
C3408114
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS