MCT06030E2262BP100
MFR.Part #
MCT06030E2262BP100
JLCPCB Part #
C4038727
Description
-55℃~+125℃ 100mW 22.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS