MR06X2002FTL
MFR.Part #
MR06X2002FTL
JLCPCB Part #
C6229141
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS