SG73P1JTTD11R8F
MFR.Part #
SG73P1JTTD11R8F
JLCPCB Part #
C4197181
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS