MCT06030C1274FP500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MCT06030C1274FP500
JLCPCB Part #
C2115350
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.27MΩ 125mW 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS